Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Βοήθεια για αναζήτηση SOT 12!
#8

(07-09-2014, 08:18 AM)Koypi link Wrote: Κάθε αυτοκίνητο θέλει τον τρόπο του. Αν τον βρεις θα είναι παιχνιδάκι.

Ακριβώς αυτό!! Κι εγώ πέρσυ πριν πάρω ένα Moken 12, είχα τους ενδοιασμούς μου πώς θα το φορτώνω κτλ. (δισκοκήλη γαρ...)

Τελικά τα πάντα είναι θέμα τρόπου...τώρα δε το σκέφτομαι καν. Και για να μαστε και on topic, έχω δοκιμάσει αρκετά SOT, και στα χέρια μου έπεσε μάλλον κατά τύχη το Moken.

Και με το παραπάνω ικανοποιημένος για τη χρήση που προορίζεται. Φοβερή αρχική ευστάθεια (στέκεσαι όρθιος) - προφανώς, 75cm είν´ αυτά! Καλοδουλεμένο σε όλες του τις λεπτομέρειες απ´ τα ταμπούκια μέχρι τις ενσωματωμένες χειρολαβές και τη ρόδα στο πίσω μέρος. 

Αν ψώνιζα τώρα καινούριο ωστόσο, το Riot θα ήταν ο ένας σοβαρός υποψήφιος. Με τη διαφορά τιμής να πέφτει σε εξοπλισμό. Θα ήθελα όμως να το έβλεπα από κοντα για μια βόλτα για να έχω καλύτερη άποψη.

Κι επειδή τυχαίνει να είμαστε πατριώτες, αν υπάρχει οτιδήποτε που θέλεις να δείς σχετικά με το Moken, πολύ ευχαρίστως να σε ξεναγήσω. Κι όταν με το καλό καταλήξεις κανονίζουμε βαρκάδα.

Reply


Messages In This Thread
Απ: Βοήθεια για αναζήτηση SOT 12! - by moctezuma - 07-09-2014, 07:05 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)