Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Τι θέλετε να προστεθεί στο φόρουμ;
#11
Στέλιο, εκεί που γράφουμε στο προφίλ, <Καγιάκ που έχετε χρησιμοποιήσει:> ή < Κουπιά:> ή <Μοντέλο καγιάκ:>, θα πρέπει εάν γράφουμε περισσότερα από ένα, να είναι σε άλλη γραμμή, για να διαβάζονται εύκολα.

Επίσης στο προφίλ του κάθε μέλους καλό είναι να υπάρχουν λίγα λόγια για τον καθένα, σαν αυτά που γράφουν τα νέα μέλη , έτσι θα γνωριζόμαστε καλύτερα.

Σχετικά με την παρουσίαση των συζητήσεων, νομίζω ότι πρέπει να γίνει πιο συμπαγείς.
Μειώνοντας τις πληροφορίες που φαίνονται για κάθε μέλος στο αριστερό περιθώριο.
Αφήνοντας για την υπογραφή που φαίνεται κάτω από κάθε απάντηση μόνο μια γραμμή.
Ειδικά όταν οι απαντήσεις έχουν λίγες λέξεις, ο χώρος που πιάνουν στη οθόνη μας είναι δυσανάλογα μεγάλος.
Reply
#12
Έτσι όπως έχει γίνει είναι ότι μπορεί να γίνει με βάση την πλατφόρμα που χρησιμοποιούμε οπότε θα πρέπει να βολευτείτε με αυτό γιατί οτιδήποτε άλλο από αυτά που αναφέρεις χρειάζεται προγραμματισμό και δεν υπάρχει δυνατότητα την περίοδο αυτή.
Stelios
www.enjoy-crete.com
Outdoor activities in Crete
eshop: https://eshop.enjoy-crete.com
Reply
#13
καλησπέρα παιδιά!! ίσως να ήταν χρήσιμο ενα θεμα όπως ...''φτιάξτο μόνος σου'' κάπου που μπορεί καποιος να πει πως εφτιαξε κάποιο δικό του paddle leash ή οτιδήποτε άλλο χρησιμο στο sea-kayaking.
Reply
#14
Στελιο αν και θεωρώ το φόρουμ υπερπλήρες, μια πρόταση που θα έθετα είναι ένα section για προσωπικότητες στο χώρο του θαλασσίου καγιάκ. Καγιάκερς όπως ο Andrew Mcawley, ή Freya Hoffmeister, ο Κen Whiting ή o Alexander Doba, Tony Brown κλπ θα ηταν καλο να συζηταγαμε λιγο για αυτους με την προοπτικη ειτε να μαθουμε κατι απο την πειρα τους ή να αναρωτηθουμε για τα κινητρα τους ή κ την αντοχή τους στο να καταφέρουν τα ακατόρθωτα
[Image: 179489_160502843996924_143225812391294_2...4975_n.jpg]
Leave it to Random to needlessly complicated things
Reply
#15
Εγω θα ήθελα ένα theard για τα sit on the top.(Τι πρεπει να προσεχουμε στην αγορα τους,τεχνικεςκ.α)
ΚΑΓΙΑΚ ,ΣΚΙ ,ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΒΟΥΝΑ.

ΤΑ ΠΑΝΤΑ......
Reply
#16
Θα εβρισκα πολυ ενδιαφερον μια ενοτητα με ασκησεις για το kayak (ισορροπια, αντοχη, δυναμη, ευκινησια.....roll στη στερια)
Reply
#17
(08-04-2012, 05:18 AM)davelis link Wrote: Θα εβρισκα πολυ ενδιαφερον μια ενοτητα με ασκησεις για το kayak (ισορροπια, αντοχη, δυναμη, ευκινησια.....roll στη στερια)

Nαι αυτο θα ειναι καλό αν και εγώ Παντελή ξεκίνησα εδω και δύο μήνες να κάνω ασκήσεις γιογκα με ένα βιβλίο που αγόρασα και τα αποτελέσματα είναι θεαματικά στο θέμα του καγιάκ. Μου έφυγε ένας πόνος στην μέση και ήδη αισθάνομαι πολύ καλύτερα Wink ακόμη και αρκετές ώρες μέσα στο καγιάκ
[Image: 179489_160502843996924_143225812391294_2...4975_n.jpg]
Leave it to Random to needlessly complicated things
Reply
#18
Παντελή και Άγγελε αυτά που αναφέρετε μπορούν να προστεθούν απλά ανοίγοντας ένα νέο thread. Εδώ συζητάμε νέες δυνατότητες που τυχόν χρειάζονται όχι σχετικά με περιεχόμενο.
Stelios
www.enjoy-crete.com
Outdoor activities in Crete
eshop: https://eshop.enjoy-crete.com
Reply
#19
Εγω θα πρότεινα ένα chat στο φορουμ για να μπορουμε να συννενοούμαστε ευκολα.
ΚΑΓΙΑΚ ,ΣΚΙ ,ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΒΟΥΝΑ.

ΤΑ ΠΑΝΤΑ......
Reply
#20
Υπάρχουν δεκάδες τρόποι γρήγορης επικοινωνίας, facebook chat, msn chat, google+ κτλ. Στο προφίλ κάθε χρήστη υπάρχει δυνατότητα να προσθέσει τα παραπάνω οπότε τα βλέπετε και επικοινωνείτε.

Δεν υπάρχει λόγος να επιβαρύνουμε το φόρουμ με ξεχωριστό application μόνο για chat.
Stelios
www.enjoy-crete.com
Outdoor activities in Crete
eshop: https://eshop.enjoy-crete.com
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)