Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
#1
Επαναλαμβανω την ερωτηση που εκανα στο post μου εισαγωγης.

Κανεις από Θεσσαλονικη για τα πρωτα μου βηματα στον χωρο?

Προτασεις για σημεια εισοδου στο νερο για Θεσσαλονικη?

Γενικοτερα, κάθε βοηθεια θα μου ηταν δεκτη.

Ευχαριστω εκ των προτερων.
Reply
#2
Γειά σου φίλε xyzkl, είμαι από την Θεσ/νίκη, το ρίχνω συνήθως χαλκιδική, ψάχνω και εγώ παρέα για τις εξορμήσεις μου με καγιάκ, αλλά δεν είμαι δάσκαλος και δεν έχω τόση εμπειρία για να σε βοηθήσω και πολύ, ένας απλός κωπηλάτης είμαι που ακόμα δεν έχω μάθει roll, αλλά οτιδήποτε θες θα σου στείλω το τηλ μου σε μύνημα.

Reply
#3
sent you p.m.

Eπιτελους κι ενας απο την Β.Ελλαδα.
Reply
#4
Me 2. Θεσσαλονίκη λλλλλλέμε

Ανδρέας
Reply
#5
γειας σας παιδια απο θεσσαλονικη κι εγω ψαχνω παρεα.καινουργιος κι εγω με καγιακ διπλο..μ αρεσει το ψαρεμα και οι βολτες..πεστε μου που και ποτε.
Reply
#6
Μάγκες λίγο να πέσει η θερμοκρασία σε ανθρώπινα επίπεδα και πάμε όπου θέλετε...μην πάμε και από θερμοπληξία.

Ανδρέας
Reply
#7
κανενα ψαρεματακι τουλαχιστον παιζει?πρωι πρωι δροσια εχει...λεμε τωρα..
Reply
#8
Καλησπέρα στα γκαρντασια!!!!!!!!!!!

Χέρομαι που αυξανόμαστε! Ο ήλιος υπάρχει και θέλει προστασία, είτε πολύ νωρίς είτε πολύ αργά το απόγευμα είτε UVprotection ρούχα, γυαλιά polarized, καλό καπέλο και αντιηλιακό.

Λοιπόν εγώ το ρίχνω Χαλκιδική και συνήθως στην Ποτίδαια και αναλόγως το αέρα και το κύμα κάνω είτε θερμαικό είτε τορωναίο, χάρη στην διώρυγα όπου είναι όνειρο να κωπηλατείς! Αλλά πηγαίνω οπουδήποτε γουστάρουμε για μια καλή βολτα! και εκτός χαλκιδικής ενοείται...
όσο για ψαρεμα εγώ είμαι άσχετος και αυτό που μου αρέσει ποιό πολύ είναι οι εκδρομές και η κατάσταση adventure.... δηλαδή διήμερα τριήμερα ή όσο αντέχει η παρέα με σκηνές και προμήθειες σε ωραίες παραλίες. Αλλά θα ήθελα να μάθω και πως ψαρεύουν γιατί .... είναι πολύ χρήσιμο να ξέρεις να ψαρεύεις σε περίοδο κρίσης.... οπότε, φίλε γιώργο μπορούμε να κανονίσουμε ένα συνδυασμό βόλτας και ψαρέματος...

Αααααχχχχ.... Αυτό το ΣΚ ευχαριστήθηκα κουπί! Εχτές κάναμε Ποτίδαια από θερμαικό-άγ.μαμμας και πίσω και σήμερα από την Ουρανούπολη στα Δρένια (η γαιδουρονήσια) και πίσω! Ζηλέψτε ελεύθερα...
Reply
#9
(06-24-2012, 07:14 PM)hakem Chalkidiki link Wrote: Καλησπέρα στα γκαρντασια!!!!!!!!!!!

Χέρομαι που αυξανόμαστε! Ο ήλιος υπάρχει και θέλει προστασία, είτε πολύ νωρίς είτε πολύ αργά το απόγευμα είτε UVprotection ρούχα, γυαλιά polarized, καλό καπέλο και αντιηλιακό.

Λοιπόν εγώ το ρίχνω Χαλκιδική και συνήθως στην Ποτίδαια και αναλόγως το αέρα και το κύμα κάνω είτε θερμαικό είτε τορωναίο, χάρη στην διώρυγα όπου είναι όνειρο να κωπηλατείς! Αλλά πηγαίνω οπουδήποτε γουστάρουμε για μια καλή βολτα! και εκτός χαλκιδικής ενοείται...
όσο για ψαρεμα εγώ είμαι άσχετος και αυτό που μου αρέσει ποιό πολύ είναι οι εκδρομές και η κατάσταση adventure.... δηλαδή διήμερα τριήμερα ή όσο αντέχει η παρέα με σκηνές και προμήθειες σε ωραίες παραλίες. Αλλά θα ήθελα να μάθω και πως ψαρεύουν γιατί .... είναι πολύ χρήσιμο να ξέρεις να ψαρεύεις σε περίοδο κρίσης.... οπότε, φίλε γιώργο μπορούμε να κανονίσουμε ένα συνδυασμό βόλτας και ψαρέματος...

Αααααχχχχ.... Αυτό το ΣΚ ευχαριστήθηκα κουπί! Εχτές κάναμε Ποτίδαια από θερμαικό-άγ.μαμμας και πίσω και σήμερα από την Ουρανούπολη στα Δρένια (η γαιδουρονήσια) και πίσω! Ζηλέψτε ελεύθερα...

Καλημερα στην παρεα.
Ιωακειμ, μας εχει διεγειρει την φαντασια. Να εισαι σιγουρος καποιο απο τα σκ που θα ειμαι στα μερη σου (1ο ποδι Χαλκιδικης), θα σε παρω τηλ. να με μυησεις στα μυστικα του sit in. Θελω πολυ να δοκιμασω.
Reply
#10
Αν μέχρι το Σ/Κ προλάβω και ετοιμάσω το νέο riggάρισμα στο άλμπουρο και τη βάση, θα κάνω εξόρμηση για τεστ. Οπότε μπορεί να βρεθούμε με όποιον θα είναι διαθέσιμος.

Υ.Γ. Αν δεν προλάβω να το ετοιμάσω πάμε για καγιακοψαρεματάκι (συζύγου θέλοντος και υιού επιτρέποντος)

Ανδρέας
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)