Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Γνώμες και Απόψεις περί του κανό challenger k2 φουσκωτό.
#11
Καλησπέρα. Χρόνια πολλά για της μέρες!!!! Ηθελα να ρωτήσω.. Εντόπισα μια τρύπα στο κάτω μέρος του κανό που εχω(challenger k2) και ψάχνω να βρω τρόπο για να το κολλήσω. Έβαλα το προσωρινό μπάλωμα που μου είχε μέσα όταν το πήρα. Μια χαρά με έβγαλε στης διακοπές.. Αλλα τώρα πρέπει να βάλω κάτι μόνιμο. Φίλε Νίκο μου είχες προτείνει κάποια Bison vinyl plastic αν δεν κάνω λάθος για κόλλημα. Είναι δοκιμασμένη κομπλέ; ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
Reply
#12
Δοκίμασε της Carmyfix CM-888, είναι η καλύτερη και είναι και πολύ οικονομική. Πρέπει όμως να την εφαρμόσεις ακολουθώντας 100% τις οδηγίες που αναγράφονται στην συσκευασία.
Stelios
www.enjoy-crete.com
Outdoor activities in Crete
eshop: https://eshop.enjoy-crete.com
Reply
#13
Σου τα έλεγα Περικλή, πάρε κόλλα και αχρείαστη να 'ναι!  Smile
Τη Bison vinyl plastic την έχω χρησιμοποιήσει στο εν λόγω καγιάκ και σε μια φουσκωτή βάρκα φίλου, επίσης της Intex. Μια χαρά κολλάει, ακολουθώντας τις οδηγίες, εννοείται.
Reply
#14
Σ' ευχαριστώ φίλε Στέλιο.. Νίκο φίλε το ριμαδι μια ελάχιστη τρυπιτσα έχει άλλα χωρίς μπάλωμα χάνεται ο αέρας σχετικά εύκολα.. Το μπάλωμα το προσωρινό δεν το περίμενα αλλά έκανε φοβερή δουλειά.. Αλλα τώρα θα το σενιαρω με τη βοήθεια σας. Ευχαριστώ πολύ παιδιά!!!!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)