The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.18 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.18 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.18 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.18 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.18 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.18 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit
Warning [2] Undefined variable $thumblist - Line: 1049 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.18 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1049 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit




Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Βοηθεια στην αγορά καγιάκ θαλάσσης αποκλειστικά για αναψυχή
#1
Καλησπέρα σας και καλο μήνα.

Είμαι νέος στο φόρουμ και στη δραστηριότητα του καγιάκ για αυτό θα ήθελα την βοήθειά σας στην καθοδήγηση ενος κανό θαλάσσης.
Να αναφέρω ότι θα προορίζεται αποκλειστικά για χρήση ως μέσο αναψυχής στο εξοχικό στην Κρήτη,δηλαδή δεν χρειαζομαι κατι εξεζητημενο το οποιο θα μπορουσα να χρησιμοποιησω και ως μεσο για ψαρεμα.

Απο μια μικρη ερευνα νομιζω οτι αυτο που αναζητω ειναι της κατηγοριας "sit on-top"

Περαιτέρω, το budget ειναι περιορισμενο(max400€) και αναρωτιεμαι αν μπορω να βρω κατι σε αυτα τα χρηματα.

Βρήκα αυτό http://www.4umarket.gr/p-304507/kano-kag...hisma.html αλλά θα ήθελα τη βοηθεια σας στην αξιολογηση του ή και στην πρόταση κάποιου αντίστοιχου

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,
Γιώργος
Reply
#2
Καλώς ήρθες στην παρέα μας Γιώργο. Σε ποιο μέρος της Κρήτης έχεις το εξοχικό σου και σκοπεύεις να κάνεις  καγιάκ;

Για πολύ μικρές αποστάσεις και χωρίς κυματισμό/αέρα θα κάνεις την δουλειά σου με αυτό. Σε αυτά τα χρήματα πάνω κάτω όλα ίδια είναι.
Stelios
www.enjoy-crete.com
Outdoor activities in Crete
eshop: https://eshop.enjoy-crete.com
Reply
#3
Καλώς σας βρήκα

Το εξοχικό βρίσκεται στην Αγία Πελαγία

Υπάρχει κατι καλυτερο σε αυτα τα λεφτά;
Reply
#4
Αν θέλεις να πηγαίνεις Αγ.Πελαγία-Μονοναύτη-Λυγαριά-Μαδέ τότε σου κάνουν όλα τα sit on top, για μεγαλύτερες αποστάσεις και με αέρα/κύμα θα πρέπει να κοιτάξεις σε sit in ιδίως αν θέλεις να πηγαίνεις προς Φόδελε ή Παντάνασσα. Φυσικά όταν είναι μπονάτσα πας όπου αντέχεις.

Δυστυχώς Γιώργο δεν φέρνω καγιάκ σε τόσο χαμηλές τιμές και δεν μπορώ να σου πω για ποιο να διαλέξεις, αν παρά ταύτα επέλεγα εγώ θα διάλεγα το μεγαλύτερο σε μήκος και όσο πιο στενό γίνεται να πηγαίνει τουλάχιστον λίγο γρήγορα. 

Υπάρχει στο Ηράκλειο μια εταιρία που εισάγει Rainbow, μπορεί να βρεις κανένα στα λεφτά που ψάχνεις και εκεί νομίζω.
Stelios
www.enjoy-crete.com
Outdoor activities in Crete
eshop: https://eshop.enjoy-crete.com
Reply
#5
Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφοριες.
Η αληθεια ειναι οτι δεν θελω να πηγαινω τοσο μακρια,οπως παντανασσα και φοδελε.

Υπάρχει κάποιο σάιτ να κοιτάξω μοντέλα?διοτι και αυτο το ενα που βρηκα,το βρήκα τελείως τυχαία

Ποιά ειναι η εταιρεία που λες; εαν αντίκειται στους κανόνες του φόρουμ για λόγους "διαφήμισης" στείλε μου σε προσωπικό μηνυμα την ονόμασία της

Reply
#6
Γιώργο δεν θυμάμαι το όνομα της εταιρίας, ψάξε στο site της Rainbow και θα το βρεις.

Αύριο μετά τις 3 θα είμαστε στη Λυγαριά με κάτι φίλους, αν θέλεις έλα να δοκιμάσεις και κάποιο από τα καγιάκ μας.
Stelios
www.enjoy-crete.com
Outdoor activities in Crete
eshop: https://eshop.enjoy-crete.com
Reply
#7
Σε ευχαριστω πολυ για την προσκληση αλλα ειμαι φοιτητης και δυστυχως βρισκομαι εκτος κρητης αυτη τη στιγμη

Ποια η γνωμη σου για αυτο; http://www.aquacenter.gr/1/13/272.xhtml
Reply
#8
καλησπερα φιλε μου συγνωμη για τα ελληνικα μου εγω το δοκιμασα στην ιταλια γενικα στην περιοχη που εγω το σπιτι στην ιταλια για τις διακοπες το εχουν πολοι εγω οταν το δοκιμασα ειχαι καλη μερα αλα ιδιετερη ελαφρος με αερα και λιγο με 8αλασσα κυματακι στα 20 με 30 cm και αερα σιροκο αλα κυματακι πολυ ακανονιστο και στο υψος και στην συχνοτιτα αρα βιματιζμος με κυμα εμενα μου εδωσε μεγαλη σιγουρια ηταν στα8ερο η μυτη κοβη καλα το κυμα και η 8εση που κα8εσε ειναι καλη γιατι φευγουν καλα τα νερα εγω που ειμαι καλα γιμναζμενος πιγενα με 5 με 6 km/h για 8αλασσα λαδι 8α πιγενη σουπερ οταν το χτιπα το κυμα πλαγια προσπα8η να μινη στην ευ8ια για μικρες διαδρομες ειναι καλο το μονο ελατωμα που εχει παρολο που λεη οτι ειναι 17kg εγω το ζιγισα 28kg αυτο το επιβεβεωνης εκει 8α το καταλαβης το βαρος στο σικωμα σου βαζς ταχυτιτα με gps ios Runtastic με την μπλε γραμη ειναι η ταχυτιτα η αλη γραμη ειναι ο ρυ8μος φραντσεσκος φιορεντζα


Attached Files Thumbnail(s)
                       
Reply
#9
Ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες francopsa

Μια ερωτηση.το καθισμα με το μαξιλαρι το αγοραζεις ξεχωριστα;
Reply
#10
στο απλο δεν το εχει στην τιμη το κα8ιζμα και το ταμπουκι το expedition τα εχει αλα στην ελλαδα δεν νομιζω να το φερνουν
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)