Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Perception Carolina 12 vs SeaBird Discovery
#6
Φιλε John f ευχαριστω για την προταση - πραγματικα το συγκεκριμενο σκαφος εχει αξιολογες επιδοσεις και καλες κριτικες απ'οτι ειδα και στο διαδυκτιο . Ψαχνοντας για sit on ξεχωρισα εκτος απο το scupper pro και τα triumph 13 (πρωην freedom 1), prowler 13 και tarpon 120 . Ποιο απ' αυτα και σε τι υπερεχει ; Αν τελικα κατελιγα σε sit on εχω ενα ανασταλτικο παραγοντα : η χριση του καγιακ θελω να ειναι και τον χειμωνα (  ισως κυριως τον χειμωνα ) . Το sit on επιτρεπει κατι τετοιο ; Η μηπως η ολη στολη στοιχιζει οσο το μισο σκαφος ( και τι γινεται σε περιπτωση ανατροπης ) ; Φιλε Γιαννη , σ'ευχαριστω και σενα για την πολυτιμη συμβουλη σου ως αναφορα το τσαπαρι . Μου γκρεμισες ενα ονειρο και με βαζεις σε καινουργια ρωτα σκεψεις και ερευνων...Μεταχειρισμενα sit on που εψαξα δεν βρηκα παρα μονο για παιχνιδι ( εκτος κιαν δεν εχω ψαξει καλα )  . Για οποιαδηποτε προταση , υποδειξη , συμβουλη στον προβλιματισμο μου κι οποιον μπει στον κοπο ευχαριστω και παλι τα μαλα...
Reply


Messages In This Thread
Απ: Perception Carolina 12 vs SeaBird Discovery - by letasos - 02-03-2014, 04:15 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)