Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Κατασκευή καγιάκ siskiwit
#22
Να που πλήθυναν οι κατασκευαστές kayak....

Παρατηρώ ότι  η κουβέντα μας δεν φαίνεται στη λίστα των συζητήσεων αν δεν συνδεθώ ως "χρήστης". Δηλαδή οι "επισκέπτες" του φόρουμ δεν μπορούν να δουν αυτό το θέμα συζήτησης. Το ίδιο φαντάζομαι ισχύει και για τις μηχανές αναζήτησης όπως τον Google.
Προτείνω στους administrators να εμφανίσουν όλη τη λίστα των συζητήσεων και στους επισκέπτες. Μπορεί να το κάνει κάποιος; Αλλιώς πως θα μας βρουν και άλλοι ενδιαφερόμενοι;

Καλή δουλειά φίλε από τη Λάρισα. Πες μας το όνομα σου αν θες.
Χρησιμοποιείς έτοιμα υλικά σε κιτ; Αν κρίνω από το όνομα της ξυλείας, μάλλον δεν τα βρήκες από τοπική αποθήκη στη Λάρισα. Μου άρεσε το μαλακό πανί-γυαλί που βάζεις από έξω. Σε τι τιμές αγοράζεις πολυεστέρα και γυαλί και από που; Πες μας μερικά πράγματα αν θες για τη κατασκευή. Το χρόνο που χρειάζεσαι, μεθόδους, ότι νομίζεις.

Εγώ ξεκίνησα τη κατασκευή του kayak για να αποκτήσω μια εμπειρία με τις ξύλινες κατασκευές, τις αποθήκες ξυλείας και τις τιμές. Από πολυεστέρα και γυαλί γνώριζα ήδη. Συνεχίζω ακόμη με τις ξύλινες κατασκευές, επιπλώνοντας το εξοχικό μου. Ελπίζω όταν τελειώσω με αυτό, να αξιωθώ να φτιάξω ένα ξύλινο ιστιοπλοϊκό.

Θα τα ξαναπούμε
Νίκος
 
Reply


Messages In This Thread
Απ: Κατασκευή καγιάκ siskiwit - by nikosleta - 12-24-2013, 06:49 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)