Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
προς pai mei- random (επισκεψη στη χαλκιδα)
#1
καλησπερα
δε γνωριζομαστε βεβαια αλλα σα νεος στο sea kayak διαβαζω εδω και δυο μηνες τα παντα στο φορουμ και δηλωνω εντυπωσιασμενος απο τα κατορθωματα.
βρισκομαι ακομη στη φαση αναζητησης πληροφοριων και σκαφους
θα κανω ενα ταξιδι αστραπη στη χαλκιδα το σαββατοκυριακο (οικογενειακη υποχρεωση).
εχω διαβασει οτι γενικα υπαρχει πολυ καλη διαθεση για "βοηθεια" σε "νεους" και ηθελα να ρωτησω εαν εχετε προγραμματισει καποια προπονηση το σαββατο το απογευμα στην περιοχη (χαλκιδα- ερετρεια).
θα ηθελα πραγματικα να σας συναντησω για λιγο, για μερικες ερωτησεις -πληροφοριες,  χωρις να θελω να δημιουργησω προβλημα ή καθυστερηση.
επισης εχω ενα ραντεβου σε ενα μαγαζι στη χαλκιδα που θα μου δωσει 2 σκαφη να τα δω ή δοκιμασω (δεν ειμαι και σιγουρος) οποτε θα ηθελα να το συζητησω με καποιον εμπειρο.
ευχαριστω
Χριστοφορου Γιωργος
Reply
#2
Kαλημέρα Γιώργο,

Θα είμαστε απόγευμα Σαββάτου στην Ερέτρια, για προπόνηση. Θα χαρούμε να τα πούμε κι από κοντά.

Η ομάδα μας είναι ανοιχτή για όλους και αποτελεί ιδιαίτερη χαρά να μοιραζόμαστε εμπειρίες, βιώματα και γνώσεις, με στόχο όλοι να γινόμαστε καλύτεροι (πρώτα άνθρωποι, μετά κωπηλάτες).

Άγγελος
[Image: paimei.jpg]

What the sea wants, the sea will have. The 1.000nm Project.
Reply
#3
τελεια
αγγελε
ευχαριστω για την αμεση απαντηση
θα σε παρω σαββατο μεσημερι για να μου πεις που θα σας βρω
περιπου τι ωρα κατεβαινετε?
ευχαριστω
Reply
#4
Γιώργο, να μιλήσουμε μεσημέρι και κανονίζουμε.

Εμείς συνήθως είμαστε όλη μέρα στο νερό, αλλά υπολογίζω ότι θα μπορούμε να τα πούμε κατά τις 17.00, αν σε βολεύει κι εσένα.

[Image: paimei.jpg]

What the sea wants, the sea will have. The 1.000nm Project.
Reply
#5
(09-18-2013, 10:15 AM)Pai Mei link Wrote: Γιώργο, να μιλήσουμε μεσημέρι και κανονίζουμε.

Εμείς συνήθως είμαστε όλη μέρα στο νερό, αλλά υπολογίζω ότι θα μπορούμε να τα πούμε κατά τις 17.00, αν σε βολεύει κι εσένα.

Θα χαρούμε να τα πούμε και απο κοντα Γιώργο -Smile) Smile Smile
[Image: 179489_160502843996924_143225812391294_2...4975_n.jpg]
Leave it to Random to needlessly complicated things
Reply
#6
καλημερα
το μεσημερι θα παω να δω τα σκαφη οποτε το απογευμα ειμαι ελευθερος. κατα της 5 ειναι πολυ καλα
θα παρω τηλεφωνο
τα λεμε το σαββατο
ευχαριστω
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)