Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Μπάρες Οροφής Handirack.
#6
(08-09-2013, 06:04 AM)vitamin sea link Wrote: Φίλε chrisvek θα διαφωνήσω μαζί σου εν μέρη όσων αφορά την ποιότητα και την τιμή. Σήμερα η πλειοψηφία των πρωιόντων κατασκευαζεται στην Κίνα και η τιμολόγιση γίνεται βάση marketing και όχι βάση κόστους παραγωγής. Κατά την ταπεινή μου άποψη υπάρχουν και ορισμένα "τίμια" προιόντα τα οποία είναι και φθηνά και καλά. Βέβαια καλό Brand image σίγουρα δεν δημιουργήται  χωρίς ποιότητα.... Επίσης στην προκειμένη περίπτωση θα πρέπει να λάβεις υπ' όψιν και την ποιότητα κατασκευής του oυρανού του αυτοκινήτου...
Αλήθεια....πόσο τις φόρτωσες τις μπάρες?? 80 κιλά??

Η κατασκευή των σχαρων της thule γίνεται στην Σουηδία και Η.Π.Α. Τώρα για να μην παρεξηγηθούμε.Σίγουρα το καλό είναι και ακριβό,και όλες οι παρόμοιες φράσεις της καθημερινότητας που ισχύουν κάποιες φορές και με το παραπάνω,αλλά εδώ μιλάμε για ένα προιόν που πρέπει να λάβουμε υπ'όψιν(κατά την διακειά μου πάντα γνώμη  Smile) : 1.Ασφάλεια(δικιά μας & των γύρω) 2. Προστασία αυτοκινήτου που έχει κοστίσει χιλιάδες για να αγοραστεί και 3.προστασία του σκάφους.Κάποια που μου ήρθαν στο μυαλό. Τέλος όπως εξήγησα έχοντας κάμποσα χρόνια thule στο όχημα της μητέρας μου,ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, και με τις HERMES μόλις ένα χρόνο να μου δημιουργεί τέτοιο πρόβλημα που δεν μπορεί να μπει ΚΑΜΙΑ απολύτως σχάρα,και τοποθετημένη απο αντιπρόσωπο της HERMES,τότε δεν ξέρω τι να σκεφτώ. Μου έκανε και τρομερή εντύπωση οτι δεν υπάρχει κάποια γραμμή παραπόνων διαθέσιμη αυτό τον καιρό στην συγκεκριμένη εταιρεία!
Reply


Messages In This Thread
Απ: Μπάρες Οροφής Handirack. - by StarSailor - 08-09-2013, 06:39 AM
Απ: Μπάρες Οροφής Handirack. - by chrisvek - 08-09-2013, 05:10 PM
Απ: Μπάρες Οροφής Handirack. - by StarSailor - 08-12-2013, 06:33 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)