Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Μπάρες Οροφής Handirack.
#3
(08-08-2013, 06:46 PM)john f link Wrote: το οτι πηγες σε ειδικο για να τοποθετησει σχαρα σε οχημα ....μαλλον και αυτος δεν θα ειχε ιδεα απο τιποτα και δεχτηκε να το κανει....εισαι σιγουρος οτι πηρες τις σωστες βασεις για το οχημα σου;;;;εεε οι μπαρες ειναι ολες ιδιες η διαφορα ειναι ΣΤΗΝ ΒΑΣΗ!!!!!!!!! και η εταιρια που βριζεις ειναι παρα πολυ καλη την εχω χρονια κουβαλω σκαλες  σκαλωσιες  και φυσικα τα σκαφακια μου χωρις κανενα προβλημα

Φίλε john f,το κατάστημα που πήγα για την τοποθέτηση ήταν ειδικευμένος αντιπρόσωπος της HERMES,με trailer κλπ.Άρα δεν νομίζω οτι δεν ήξερε. Επειδή ψωνίζω χρόνια απο το μαγαζί που της αγόρασα,δεν πρόκεται να μου έδινε κάτι που δεν κάνει στο όχημα μου.Εξάλλου τα  feet(βάσεις που "κουμππώνουν" οι σχάρες) αλλάζουν απο τύπο σε τύπο αμαξιού και αυτές ήταν μια χαρά. Δεν έβρισα την εταιρεία νομίζω,απλά είπα την γνώμη μου όσον αφορά ένα προιον που έχει το 1/3 της αξίας απο μια thule,που τυχαίνει να έχω στο αυτοκίνητο της μητέρας μου εδώ και αρκετά χρόνια και δεν έχει ΚΑΝΕΝΑ απολύτως πρόβλημα. Και σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση δεν κατηγορώ την εταιρεία.Πουλάει ενα προιόν 45€(πλέον) ενώ μια άλλη με μεγαλύτερη γκάμα και άλλη ποιότητα 200€. Θα συμφωνήσω μαζί σου ότι η διαφορά είναι στην βάση,αλλά μην ξεχνάς οτί είναι και το μέρος που ακουμπάει στον ουρανό του αυτοκινήτου που έχει κοστίσει. Η αναφορά μου είχε να κάνει καθαρά με κάποια κριτήρια,όπως τιμή-ποιότητα!
Reply


Messages In This Thread
Απ: Μπάρες Οροφής Handirack. - by chrisvek - 08-08-2013, 11:59 PM
Απ: Μπάρες Οροφής Handirack. - by StarSailor - 08-09-2013, 06:39 AM
Απ: Μπάρες Οροφής Handirack. - by StarSailor - 08-12-2013, 06:33 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)