The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.18 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.18 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.18 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit




Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Μακρόνησος η Φλέβες 5 Ιανουαρίου '13
#1
Ο καιρός προβλέπεται κατάλληλος για επίπεδο 3
στη Μακρόνησο και 2 στις Φλέβες.
Όσοι ενδιαφερόμενοι επικοινωνήστε για λεπτομέρειες.


Attached Files Thumbnail(s)
           
Reply
#2
Σάββατο πρωί  5/1  από  τις 10:30 λογαριάζω να σουλατσάρω για λίγες ώρες στον περίγυρο του  ΝΑΟΒΒ,  για χάρη της παρέας όμως… 
...κόβω φλέβες ευχαρίστως !
Reply
#3
(01-04-2013, 04:51 PM)giorgos ormanoglou link Wrote: Σάββατο πρωί  5/1  από  τις 10:30 λογαριάζω να σουλατσάρω για λίγες ώρες στον περίγυρο του  ΝΑΟΒΒ,  για χάρη της παρέας όμως… 
...κόβω φλέβες ευχαρίστως !
Το σχέδιο λέει ότι ξεκινάμε από Βούλα στις 8 το πρωί.
Το τηλέφωνό μου το ξέρεις?
Reply
#4
Κρίμα,  καλά κανετε και ξεκινάτε 8:00,  οι πρωινές ώρες είναι οι καλλίτερες.  Δυστυχώς μου είναι πρακτικά  αδύνατο να είμαι μαζί σας τόσο νωρίς,  αφού παραλαβαίνω το σκάφος στις 9:30,  την ώρα που ανοίγει το cannibals.  Καλή βόλτα,  μπορεί να διασταυρωθούμε στην επιστροφή σας.
Ναι Γιώργη,  έχω το κινητό σου στη λίστα μου...
Reply
#5
(01-04-2013, 09:36 PM)giorgos ormanoglou link Wrote: Κρίμα,  καλά κανετε και ξεκινάτε 8:00,  οι πρωινές ώρες είναι οι καλλίτερες.  Δυστυχώς μου είναι πρακτικά  αδύνατο να είμαι μαζί σας τόσο νωρίς,  αφού παραλαβαίνω το σκάφος στις 9:30,  την ώρα που ανοίγει το cannibals.  Καλή βόλτα,  μπορεί να διασταυρωθούμε στην επιστροφή σας.
Ναι Γιώργη,  έχω το κινητό σου στη λίστα μου...
Το πρωί δύσκολο να βρεθούμε, έπεται όμως και δεύτερη βόλτα αύριο με εκκίνηση στις 13.30 από λαγονήσι.
Καληνύχτα και καλή χρονιά!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)