Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
feel free gemini για αρχάριο
#1
καλησπέρα για πρώτη φορά
λεώ αντί να νοικιάζω να αγοράσω επιτέλους
κατέληξα λόγω τιμής και κάποιων βασικών χαρακτηριστικών στο μοντέλο του θέματος
παρακαλώ τη γνώμη σας
δεν έχω εξαιρετικές απαιτήσεις παρά μόνο να είναι αξιοπρεπές
δεν το έχω δοκιμάσει στο νερό
ευχαριστώ
Reply
#2
Αγαπητε φιλε, σαν πρωτη ματια φαινεται σαν ενα flat water sit on top καγιακ που προσφερεται για ημερησια απολαυση κ βολτες κοντα στην ακτη. Στα συν οι μεγαλοι χωροι κ η καινοτομικη ροδα στην καρινα για να το σερνεις στην στερια. Νομιζω οτι προσφερεται για ψαρεμα και διασκεδαση για μικρες βολτες κοντα στην ακτη. Εκτιμω οτι το τρακινγκ του δν θα ειναι τοσο καλο οσο σε αλλα πιο μακρια σιτ ον τοπ αλλα αυτο πιθανον να μην σε ενδιαφερει αφου δν ζητας πολλα απο ενα καγιακ και δν εχεις συγκεκριμενες απαιτησεις. Εγω αν ημουν στην θεση σου θα εψαχνα και αλλα μοντελα σιτ ον μιας και η ποικιλια που υπαρχει ακομα και στην Ελλαδα ειναι μεγαλη. Κλεινοντας αν εχεις την δυνατοτητα να το δοκιμασεις κανε το, μιας και εδω στην Ελλαδα ΑΚΟΜΑ δν μας δινονται τετοιες ευκαιριες. Θα πρεπει να ρωτησεις πως συμπεριφερεται το συγκεκριμενο καγιακ με ενα αλλα και με δυο ατομα, γιατι θα υπαρχουν αρκετες φορες που θα θες να κωπηλατεις μονος. WinkΚαλη επιτυχια σε καθε επιλογη σου.
[Image: 179489_160502843996924_143225812391294_2...4975_n.jpg]
Leave it to Random to needlessly complicated things
Reply
#3
Πολυ καλή επιλογή .
Το έχω δοκιμάσει , το έχει ένας φίλος,και μάλιστα υπό πολύ δύσκολες συνθήκες αέρα και κυματισμού
Άνετες θέσεις και κωπηλατείται εύκολα και από ένα άτομο
Επιπλέον είναι και αρκετά εξοπλισμένο (ταμπούκια κλπ) .
Πολύ βολικό το ροδάκι στο πίσω μέρος καθώς και οι σταθερες λαβές εμπρός και στο πλάι που βοηθούν πολύ στο φόρτωνε -ξεφόρτωνε
Ο φίλος το έχει εξοπλίσει επιπλέον με διάφορα αξεσουάρ για ψάρεμα και είναι απόλυτα ευχαριστημένος με τη συμπεριφορά του
από οτι μου λέει .
Reply
#4
Τοτε να ευχηθω καλη αγορα Big Grin Big Grin Big Grin
[Image: 179489_160502843996924_143225812391294_2...4975_n.jpg]
Leave it to Random to needlessly complicated things
Reply
#5
επειδή πολλές φορές όσο ψαχνεις χανεσαι θα αρκεστώ σε αυτά
με απασχολούσε όντως η μεσαία θέση και το φόρτωνε ξεφόρτωνε
είμαι αρκετά άπειρος για να είμαι απαιτητικός, άλλωστε οι απαιτητικοί πληρώνουν και δεν παίζει
έιναι σαν μόλις έπιασες τιμόνι να ζητάς 200 άλογα
ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις
αν παρόλα αυτά θέλει κάποιος να προσθέσει κάτι ευπρόσδεκτος
εκτός απροόπτου θα επανέλθω κοντά στο πάσχα με πρώτη δοκιμή στη λίμνη Καστοριάς
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)