Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Νέα μέλη
#11
(03-30-2012, 04:05 PM)vangelis link Wrote: Καλώς τον Παναγιώτη.

Και εγώ "βγαίνω" από βόρειο Αττική, ( Χαλκούτσι Ωρωπού) και έχω και τάντεμ! Να συντονιστούμε!

Σίγουρα. Να ζεστάνει λίγο ο καιρός μόνο γιατί δεν έχω χειμερινό εξοπλισμό  :-\
Reply
#12
Παιδια καλησπερα. Καλως σας βρηκα και ευχομαι σε ολους καλες και παντα ασφαλεις πορειες.
Λεγομαι Στεφανος και ειμαι απο Ιωαννινα. Ειμαι κατοχος ενως διθεσιου Sit-On-Top kayak Rainbow Orca.
Ασχολουμαστε γυρω  στα 5 χρονια με το Kayak στην θαλασσα και την λιμνη οπως επισης και ψαρεμα με αυτο.
Τυχαινει να ειμαστε μια ομαδα απο ανθρωπους που ασχολουμαστε, αν και τωρα τελευταια λογο οικονομικων
εχουμε αραιωσει τις δραστηριοτητες μας.
Επισης να ευχηθω συγχαρητηρια για το Forum, ηταν κατι οπου ελειπε καιρο και ευτυχως εγινε.
Reply
#13
παιδια γεια σας και απο εμενα και συγχαρητηρια για το πολυ ενδιαφερον και κατατοπιστηκο forum, ειμαι ο Κωστας απο Ηρακλειο Κρητης, ειμαι 31 ετων, εδω και ενα χρονο ειμαι κάτοχος ενος rainbow lazer kayak, το οποιο εχω χρησιμοποιησει ελάχιστα λογω ελλειψης γνωσεων και γιατι δεν εχω παντα παρεα! Ειναι ομως κατι που μου δινει πολυ χαρα και με απαλάσει απο την ρουτινα...!!! Καλως σας βρηκα!!
Reply
#14
Γεια σας φίλοι.

Λέγομαι Μάκης και είμαι από το Περιστέρι. Δεν έχω ακόμα καγιάκ αλλά σκοπέυω να ασχολήθώ μόλις τα οικονομικά μου το επιτρέψουν. Προς το παρόν διαβάζω με ενδιαφέρον το φόρουμ και ό,τι άλλο μπορώ να βρώ σχετικά με το θέμα. Καλές βόλτες!
Reply
#15
Γειά σε ολους.Απο Γιάννενα. Αυτά.
  Κρυφός πόθος ενα σιτ ιν αλλά μακρώθεν.
Μήτσος.
Reply
#16
Γειά χαρά σε όλους!

είμαι ο Αντώνης,
συγχαρητήρια για το πολύ ωραίο σάιτ,

με πολλά παιδιά απο δώ τα έχουμε ξαναπεί μέσω ίντερνετ ή και απο κοντά!

Εχω ένα vulcano της rainbow sit on,
το οποίο το έχω βρέξει μόνο 2 φορές απο πέρσυ που το απέκτησα,
παλιότερα είχα ένα prowler 13 της ocean kayak και ακόμα πιο παλιά ένα φουσκωτό back country της stearns,

με την πρώτη ευκαιρία μάλλον θα πάω για sit in!

Kαλές θάλασσες σε όλους!
Reply
#17
Καλησπερα σε ολους

Να συστηθω και εγω με λενε πανο και ασχολουμαι τα τελευταια 2 χρονια οχι βεβαια πολυ συχνα λογω του οτι πανω στο ξεκινημα μας επιασε η κριση  στον υπνο
Reply
#18
Καλησπέρα σας! Με λένε Χρήστο, είμαι 22 χρονών και μένω στα νότια προάστια της Αθήνας. Έχω ξανακάνει καγιάκ αρκετές φορές, επί τω πλείστων σε ένα σιτ ον τοπ μικρό. Επειδή λοιπόν από πάντα μου άρεσε είχα σκοπό κάποια στιγμή να πάρω και δικό μου για να το έχω στο εξοχικό μου κοντά στο Ρίο να κάνω σε περιόδους διακοπών, για άθληση, και ίσως και για κανένα ψαρεματάκι..! Smile Πριν λιγότερο από μήνα πήρα ένα σιτ ον τοπ το οποίο το έχω ήδη ρίξει 2 φορές και έχω κατενθουσιαστεί..! Καλές και ασφαλείς εξορμήσεις εύχομαι σε όλους σας!
Reply
#19
Καλό μήνα και καλό καλοκαίρι σε όλη την παρέα. Είμαι ο Ανδρέας από Θεσσαλονίκη και ασχολούμαι τα τελευταία 4 χρόνια με το καγιάκ. Έχω ένα sit on top Feelfree MOKEN 13 (από πέρυσι ΤΡΙΜΑΡΑΝ ιστιοφόρο) το οποίο έχει φάει την μοντίφα της ζωής του, λόγω ψαρέματος και εσχάτως ιστιοπλοϊας. Αυριο πάω να φορτώσω το τρέιλερ και βουρ για τεστ στα τελευταία αποκτήματα του τριμαράν μου. Φωτό και περιγραφές σύντομα.
Reply
#20
Καλημέρα σε όλη την παρέα!

Είμαι πολλύ χαρούμενος που ανακάλυψα εχτές την παρέα σας! Έχω εδώ και ένα χρόνο το expedition της seabirddesign, με το οποίο συνήθως κοπηλατώ στην Χαλκιδική! Έχω κολήσει με το kayak και ομολογώ ότι είναι το καλύτερο παιχνίδι που έχω κάνει ποτέ δώρο στον εαυτό μου. Η σημαντικότερη δυσκολία είναι ότι δύσκολα βρίσκω παρέα για touring, παρ' ότι στους περισσότερους φίλους και γνωστούς τους αρέσει το σπορ, μόνο μία φίλη μου έχει πάρει καγιάκ (discovery της seabirddesign) και όταν βολεύουν οι χρόνοι μας πάμε παρέα, αλλά δυστηχώς συνήθως είμαι ένας "μοναχικός κωπηλάτης"...

Σημαντικότερο για μένα όσον αφορά αυτό το Forum, είναι η ανεύρεση παρέας για adventure και βόλτες γενικότερα, καθώς και οι πληροφορίες που προσφέρουν οι ποιό έμπειροι κωπηλάτες.
Επιπροσθέτως, οποιοσδήποτε θέλει να έρθει προς χαλκιδική δίνω οδηγίες, πληροφορίες και ότι tip χρειαστεί. Εάν έρθει με το καγιάκ του ενοείτε ότι θα χαιρόμουν να συνοδέψω σε βόλτες! Η χαλκιδική χαρακτηρίζεται από ήρεμα νερά λόγω των πολλών κόλπων και από συνεχόμενες καταπράσινες παραλίες, ενώ γενικά είναι ο παράδεισος του camper (είτε free, είτε οργανωμένο)

Μόνιμη κατοικία - Θεσ/νίκη, κατοικία καγιάκ - Χαλκιδική! 39 ετών
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)