The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.17 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit




Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Παραγάδι απο καγίακ!
#1
Η ιδέα έχει περάσει απο το μυαλό μου αλλά φαίνεται ότι άλλοι το έχουν κιόλας πραγματοποιήσει.....Μήτσο ακούμε.....
Πάντα ψηλά μένει η κορφή άν 'ειν και χιονισμένη,
Τόν βράχο δέρνει η θάλασσα μα πάντα βράχος μένει..
Reply
#2
Είπαμε ότι κανονικά απαγορεύεται το ψάρεμα από το καγιάκ.
Για την συρτή ή την καθετή δεν θα σου πουν τίποτα. Αλλά άμα σε δει το Λιμενικό με παραγάδι, δεν την γλιτώνεις την καμπάνα. 
Reply
#3
GL θεώρισέτο σίγουρο.Αλλά.....στα30-50μ απ την ακτή εκει που κάτι περιμένεις....
Μήτσος.
Reply
#4
Εγω παντος παδιά δεν θα κανω παραγαδι μεχρι συρτη καλα ειμαστε αλλα παραπανω οχι
ΚΑΓΙΑΚ ,ΣΚΙ ,ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΒΟΥΝΑ.

ΤΑ ΠΑΝΤΑ......
Reply
#5
Παραγαδάκι στη Χαλκιδική τέλη Νοέμβρη...Για όποιον θέλει να το το δοκιμάσει να προετοιμαστεί για τρελή ταλαιπωρία.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply
#6
Μπράβο ρε Αντρέα!! είδαμε και μια φώτο από ψαράκι!!
Πάντα ψηλά μένει η κορφή άν 'ειν και χιονισμένη,
Τόν βράχο δέρνει η θάλασσα μα πάντα βράχος μένει..
Reply
#7
Μπράβο!!!
Μήτσος.
Reply
#8
(07-29-2012, 05:09 AM)vitamin sea link Wrote: Η ιδέα έχει περάσει απο το μυαλό μου αλλά φαίνεται ότι άλλοι το έχουν κιόλας πραγματοποιήσει.....Μήτσο ακούμε.....
Παραγάδι είτε απο καγιάκ είτε α πο ότι άλλο πλεούμενο θέλει επαγγελματική αδεια.
Το χειρότερο πράμα της ζωής, είναι να θες καγιάκ και να μην έχεις!
Reply
#9
Ποιος στο ειπε αυτο παλι!!!! 150 Η 100 αγκιστρια για καθε ατομο που εχει ερασιτεχνικη αδεια στο σκαφος, δηλαδη με ενα διπλο ριχνεις 300!!!!! Επαγγελματικη αδεια εδω κ μερικα χρονια θελουν ΜΟΝΟ τα δυχτια.
Reply
#10
(10-02-2013, 11:54 PM)pantelis link Wrote: Ποιος στο ειπε αυτο παλι!!!! 150 Η 100 αγκιστρια για καθε ατομο που εχει ερασιτεχνικη αδεια στο σκαφος, δηλαδη με ενα διπλο ριχνεις 300!!!!! Επαγγελματικη αδεια εδω κ μερικα χρονια θελουν ΜΟΝΟ τα δυχτια.
Σωστα με διπλο 'ριχνεις' 300 ΕΑΝ  εχει το σκαφος αδεια αλειιας...ΑΝ εχει....
Αλλα σε μας δεν βγαζουν...
Αρα....  εισαι που εισαι παρανομος.... δεν ριχνεις  3.000 να εχουν να τρωνε τα  ψαρια, γιατι εγω δεν κανω ψαρεμα....ταισμα κανω....
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)