Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
καγιάκ-άθληση-φυσική κατάσταση
#9
Ευχαριστώ και τους δυο σας πολύ για τις απαντήσεις σας αν και απαντάω πολύ αργοπορημένα, αλλά είχα καιρό να μπω στο forum.. Φιλε nikkami ευχαριστώ και για τις ασκήσεις που μου πρότεινες και κάθισες και τις βρήκες κιόλας, αλλά έχω ήδη πρόγραμμα γυμναστικής γιατί ασχολούμαι με μαχητικά αθλήματα και κάνω και βάρη (τα οποία προσωπικά τα θεωρώ απαραίτητα για τα περισσότερα αθλήματα).. Το kayak το θέλω κυρίως για την περίοδο από Μάιο μέχρι και Οκτώβρη που δεν έχει τόσο κρύο, και συγκεκριμένα για μερικά σαββατοκύρικα που πηγαίνω στο εξοχικό μου όπου και βρίσκεται, αλλά και για έναν μήνα περίπου τον αύγουστο που είμαι στάνταρ στο εξοχικό μου..! Όσο για τις μέρες που κωπηλατούσα, πριν ρίξω το kayak συνήθως έπαιζα λίγο σε έναν σάκο που έχω κρεμάσει, έκανα μερικά πους απς και μερικές ασκήσεις με αλτήρες, και ξεκινούσα και όλα πήγαν καλά χωρίς τραυματισμούς..! Smile
Reply


Messages In This Thread
Απ: καγιάκ-άθληση-φυσική κατάσταση - by giorgos ormanoglou - 06-03-2012, 11:37 AM
Απ: καγιάκ-άθληση-φυσική κατάσταση - by chris89 - 12-05-2012, 11:52 AM
Απ: καγιάκ-άθληση-φυσική κατάσταση - by giorgos ormanoglou - 12-11-2012, 10:18 PM
Απ: καγιάκ-άθληση-φυσική κατάσταση - by giorgos ormanoglou - 12-12-2012, 10:00 AM
Απ: καγιάκ-άθληση-φυσική κατάσταση - by giorgos ormanoglou - 12-15-2012, 09:14 AM
Απ: καγιάκ-άθληση-φυσική κατάσταση - by giorgos ormanoglou - 01-21-2013, 05:19 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)