Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Πρόταση διαρθρωτική αλλαγής της φυσιογνωμίας του φόρουμ.
#28
Με την κατακλείδα του Στέλιου και τον απόηχο των άλλων φίλων είναι νομίζω και ο ίδιος ώρα η συζήτηση να πάρει ένα τέλος.

Ξέρετε  -φίλοι μου-  η απαίσια αίσθηση του ηττημένου με βαραίνει σήμερα ασύλληπτα περισσότερο από όσο έχετε να φαντάζεστε. 
Γιατί θα ήταν αληθινά δύσκολο να υποψιαστείτε χωρίς τη δική μου ομολογία,  ότι αυτή δεν ήταν στην πραγματικότητα μάχη στα εντός και επί τα αυτά του φόρουμ μας – θα ήταν αληθινά αστεία τέτοια πράγματα. 
Ήταν δοκιμή της πιθανότητας αντίστασης σε μία ευρύτερη  αντιληπτή σε μένα,  μόνο λόγω ηλικίας και βίωσης πολλών διαδοχικών ανατροπών στην κοινωνική ζωή,  δυσδιάκριτη ακόμα απειλή.

Ο ίδιος ο Στέλιος αναγνωρίζει εξομολογητικά,  ότι απλά αντιγράφει το καθιερωμένο μοντέλο και παρά τη διάθεση αμέτρητου χρόνου,  κόπου και χρήματος,  δεν έχει να περιμένει παρά ελάχιστα ψίχουλα από την ανάμειξη του ιστόχωρου κοινωνικής δικτύωσης του οποίου ευτυχεί να είναι ο ιδρυτής,  με τις επαγγελματικές του δράσεις. 
Εγώ συμφωνώ απόλυτα και ήδη υπερθεμάτισα νωρίτερα με τα επιχειρήματά μου,  όσοι όμως σπεύδετε να στηρίξετε με ζήλο,  όχι την ύπαρξη τέτοιων ιστότοπων καθαυτών αλλά ακριβώς την ανεπιφύλαχτη ανάμειξη με εμπορικές δράσεις,  αναρωτηθήκατε καθόλου ποιος τρίτος  -επιτέλους-  καρπούται τότε το υπόλοιπο καρβέλι ;;; 

Αλλά περισσότερα γι’  αυτά τα τελευταία ελπίζω να αξιωθώ κάποτε σε άλλους προμαχώνες.
Να είμαστε πάντα όλοι καλά και να συναντόμαστε συχνά στους γιαλούς και στις στεριές,  πάνω στο πρακτέο δε μου μένει παρά να δείξω τώρα με σθένος,  συνέπεια στις δεσμεύσεις μου…   


Messages In This Thread
Απ: Πρόταση διαρθρωτική αλλαγής της φυσιογνωμίας του φόρουμ. - by giorgos ormanoglou - 09-17-2013, 04:10 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)