Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Γηρος 1 ποδιου χαλκιδικης
#13
στο συγκεκριμένο topic μπερδέψατε τα πόδια ... "στην κυριολεξία"  ;D ;D ;D

φίλε παπαχελά, για πρώτη σου εκδρομή δεν είναι λίγο "απαιτητική" .... είσαι τόσο γυμνασμένος και εξασκημένος στην κωπηλασία που δεν φοβάσαι μην κάψεις τα μπράτσα σου ;;;
Δεν είναι κάτι ακατόρθωτο να το βγάλεις σε τρεις μερες αλλά ... μόλις πήρες το καγιάκ σου ....

Θυμάμαι όταν πρωτοπήρα το καγιάκ ήμουν τόσο ενθουσιασμένος που κωπηλατούσα ποιό πολλύ από τις δυνατότητες μου και .... έκανε περίπου ένα μηνα να γιάνουν τα μπρατσάκια μου και οι ώμοι μου... βέβαια δεν ήμουν και ο ποιό γυμνασμένος...

πολλύ ωραίο εγχείρημα ωστόσο που θα ήθελα να το έκανα και εγώ χωρίς να βιάζομαι τόσο πολλύ ... έχει και πολλύ ωραία μέρη για "εξωκωπηλατικές" δραστηριότητες στην διαδρομή  Wink

έχω κωπηλατήσει στα περισσότερα μέρη του 1ου ποδιού εκτός της μύτης που είναι το μόνο σημείο που θα πρέπει ίσως να προσέξεις.
γενικά δεν έχεις και πολλά να ανυσυχείς παρά την μπουκαδούρα από το μεσημέρι και μετά κυρίως στο Θερμαικό, όχι για την ασφάλεια αλλά για το ζόρι εάν την έχεις απέναντι ! Εάν την έχεις πρίμα θα σε βοηθάει και θα είναι ευχάριστο

καλά να περάσεις, εάν έχεις άλλες απορίες ή θες πληροφορίες ρώτα



Reply


Messages In This Thread
Απ: Γηρος 1 ποδιου χαλκιδικης - by hakem Chalkidiki - 07-10-2013, 10:26 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)