Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
νεος στο χωρο - επιλογη κανο/καγιακ για θαλασσα
#2
καλησπερα και καλως ήρθες στο φοροθμ...για αρχη θα σου έλεγα να διευκρινησεις το φθηνο..τι εννοείς .περιπου τι τιμή. Το μύκονος δεν αξίζει τα λεφτα του..εχω κανει και σε αυτο αλλα δεν ειναι τοσο καλο..εχει χαμηλο deck και πιστευω γυρναει ευκολα και όταν βάζεις τα πραγματα στο αποθηκευτικο χωρο ταξιδευουν μεσα σε ολο το καγιακ και θα τα ψαχνεις.επισης όταν παιρνει νερο επειδη ειναι ανοικτο σε ολο το εσωτερικο θα ειναι πολυ βαρυ και δεν θα κουβαλιεται και δυσκολα το βγαζεις μόνος σου..

πες μου τιμες να σου πω καποια μοντελα.

το δευτερο καγιακ εμένα περισσοτερο για παιχνιδι για 4-5 χρονων παρα καγιακ.μην καταφευγεις σε τετοιες λύσεις γιατι θα απογοητευτεις.

ΥΓ.αν θέλεις διθέσιο κανο ειναι πιο ακριβα.περιπου απο 700-800 € και άνω.καλύτερα να πάρεις μονοθέσιο και να βάζεις ένα ακομα άτομο(οχι πολυ βαρθ μεχρι 120 κιλα συνολο)παρα να δώσεις τόσα λεφτα για διθέσιο.ειναι και πιο βαρυ και πιο δύσχρηστο..εγω πήγα με δυο άτομα σε sit on the top με κόντρα άνεμο και 5 bofor..και δεν γυρισε ουτε έπαθε τίποτα
ΚΑΓΙΑΚ ,ΣΚΙ ,ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΒΟΥΝΑ.

ΤΑ ΠΑΝΤΑ......
Reply


Messages In This Thread
Απ: νεος στο χωρο - επιλογη κανο/καγιακ για θαλασσα - by kayak - 07-03-2013, 02:46 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)