The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.18 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 913 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.18 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 913 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.18 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 913 build_postbit




Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Κατασκευή θαλάσσιου καγιάκ
#21
Θαναση , το βαρος ειναι μετριμενο με καθισμα , πλατη , αλλα δεν εχω ακομη ανοιξει ταμπουκι , γιατι μεχρι τωρα δεν το χρειαστικα . Αν πραγματοποιησω το φετινο σχεδιο για καθοδο με παρεα μεχρι περιοχη Βολου παραλια - παραλια θα γινει κι αυτο . Εδω ομως μια που το'φερε η κουβεντα θα θελα να αναφερω και κατι αλλο . Σχετικα με το καθισμα . Θυμασε περιση σε ειχα ρωτησει μηπως εχεις βρει καπου να προμυθευτουμε minicell foam ; Μου απαντησες αρνητικα και οπου κι αν εψαξα δεν βρηκα τιποτα . Ρωτησα λοιπον στο kayakforum μηπως υπαρχει κατι στην Ευρωπη εστω με αλλο ονομα που να πουλιετε λιανικη . Και ενα μελος μου εδωσε την λυση . Ανεφερε οτι προκειτε για το ιδιο υλικο μ'αυτο που φτιαχνουν τα " σκληρα " στρωματα tatami στα γυμναστηρια . Πηγα λοιπον πηρα ενα κοματι 1x1 m παχος 2,5 cm ( βρηκα μαγαζι με αθλιτικα στην Κατερινη - υπαρχουν και Σαλονικη ) με κοστος 20 ευρο και εφτιαξα καθισμα και πλατη και μου μεινε και υλικο για το επομενο (!!!!!!.....) . Παραθετω  δυο τρεις φωτο ...


Attached Files Thumbnail(s)
           
Reply


Messages In This Thread
Απ: Κατασκευή θαλάσσιου καγιάκ - by letasos - 03-22-2016, 07:22 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)