Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sit on ή Sit in ?
Γιώργο Ορμάνογλου ζητάει το θέμα!!!! Wink Άντε και μας έχεις λήψει!!
Πάντα ψηλά μένει η κορφή άν 'ειν και χιονισμένη,
Τόν βράχο δέρνει η θάλασσα μα πάντα βράχος μένει..
Reply
http://www.thrillon.com/tag/daily-pics--92
Πάντα ψηλά μένει η κορφή άν 'ειν και χιονισμένη,
Τόν βράχο δέρνει η θάλασσα μα πάντα βράχος μένει..
Reply

εχω το perception horizon 2 8εσεο μετα εξης χαρακτιριστικα

Specifications
Length: 488 cm / 16'0"
Width: 76 cm / 30"
Max Capacity: 280 kg / 617 lbs
Deck Height: 37cm / 15"
Weight: 36 kg / 79 lbs
Cockpit Length: 86 cm / 34"
Cockpit Width: 54 cm / 21"
πριν 8 μερες εκανα μια 2 ωρη βολτα με sit on  αγνωστης μαρακας και περιπου 15 χρονον ηλικιας βασικα ειναι πολυ ποιο ευκολο στην οδιγιση και ποιο στα8ερα εμας στο δικο μας εχουμε ειδη καποια πεσιματα γιρω στα 4 και μας φοβιζη που εισαι μεσα ειναι ποιο γριγορω βασικα αλα το μοντελο που οδιγισαμε ηταν παλιο βρεχεσε και το χειμωνα αυτο δεν ειναι καλο αλα με το sit on  το διασκαδασαμε περισοτερο βουτιες οχι ανχως μην γιριση αναποδα βασικα και τα παιδεια μου το χαρικαν στο αλο φοβαμε να τα βαλω μεσα πιστευω οτι το ενα ειναι περισοτερο για μακρινες βολτες και το αλο για διασκεδαση του χρονου 8α παρω sit on  χεκα8αριζω οτι περιοριζομαι σε μικρες βολτες κοντα στην παραλια και με 8αλασσα ηρεμη παντος για μια οικογενεια με παιδεια 8α επερνα sit on συγνωμη για τα ελληνικα μου φραντσεσκος φιορεντζα
Reply
Φραντζέσκο...μπορείς να έχεις the best of both worlds, με ένα πτυσσόμενο διπλό klepper.Σταθερότητα σιτον τοπ με συμπεριφορά στην πλέυση σιτ ιν. Μπορούμε και να κανονίσουμε βόλτα για να αποκτήσεις προσωπική γνώμη και γνώση.
Reply
ευχαριστω vangelis 8α κιταχω το μοντελακι που λες φαινετε ενδιαφερον και αυτη η επιλογη σε 1 χρονο 8α εχω βγαλη συμπεραζμα προς το παρον το horizon προσπα8ουμε να το μα8ουμε ακομα
Reply
Πέρασμα στα Κύθηρα με 6αράκι .  Χμμ μια χαρά πάει με το σιτ ον ...https://youtu.be/_qitxKS9pfs
Reply
ο συγκεκριμενος κωπηλατης εχει κανει πολλα ταξιδια ΠΑΝΤΑ με sit on top ... , υπαρχουν και αλλα βιντεο του ιδιου σε solo ταξιδια η παρεα με τους cannibal
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)