The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.17 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.17 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.17 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.17 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit




Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
σχαρα malone k-racks και σχαρα Malone Seawing
#1
να ευχαριστισω τον Στελιο για την ευγενια του και την δια8εσιμοτιτα του μου την εφερε απο την αγγλια μεσα σε 7 μερες  2 σχαρες που 8α με βολεψουν πολυ φραντσεσκος


Attached Files Thumbnail(s)
               
Reply
#2
Εγώ ευχαριστώ Φραντζέσκο.

Όποτε τη δοκιμάσεις πες μας τις εντυπώσεις σου μιας και το συγκεκριμένο μοντέλο (k-rack, http://www.maloneautoracks.com/k-rack.php) δεν το έχω δοκιμάσει προσωπικά.
Stelios
www.enjoy-crete.com
Outdoor activities in Crete
eshop: https://eshop.enjoy-crete.com
Reply
#3
δωσε λεπτομερειες για το τροπο φορτωσης..Προφανως κυλαει το καγιακ στη πρωτη βαση ,φτανει στη δευτερη και...μεταφεριεις τη πρωτη αφου ανεβει και...?
Reply
#4
τελικα τελιο προιον βαζω την 1 σχαρα στο κατω μερος του πορτμπαγκαζ και την αλη πανω στο τζαμι βαζω την μιτη του καυακ στην πρωτη σπροχνω απο πισω στην σινεχια η μιτη μπαινη στην 2 σχαρα και το καυακ ανεβενη στις μπαρες
Reply
#5
k-rack malone και σχαρα seawing λοιπον μετα απο δοκιμες και φορτωματα εχω να πω τα εξης το k-rack με εσωσε φορτονω το διπλο καυακ σε χρονο 0 βαζω την μυτη στην εσωχη το ενα με το αλο k-rack αποσταση μισω μετρο στο τζαμι του πορτμπακαζ και σπροχνω ανεβενη χωρις κοπο πανω στις μπαρες χωρις να πιγενη δεξια αριστερα τελειο αξιζη σε γλιτονη απο κοπο υπερ ικανοπιημενος οσο για την 2 σχαρα seawing ειμαι υπερ απογοιτευμενος τρομερα επικυνδινη κανη για καυακ που εχουν το πολη πλατος 55 με 60 εκατοστα και οχι πολυ βαρια το πολυ 27 κιλα στο δικο μου που ειναι 88 εκατοστα πλατος και βαρος 33 και στο αλο που ειναι πλατος 72 και βαρος 17 και το αλο sit in 76 cm πλατος και βαρος 33 κα8οντε ολα ασταλα πολυ ψιλα και ταλαντονετε τρομερα καμια αισ8ιση ασφαλεια και στα8εροτιτας πιστευω η καλητερη μεταφορα ειναι απευ8ιας πανω στις μπαρες αναποδα η στο αλο κανονικα αρα για να την παρι καποιος πρεπει να εχει ενα απο τις 2 προυπο8εσης παντα μιλαω βεβεα για δικια μου γνωμη με βαση την δικη μου αναγκη χρισης ευχαριστω φραντσεσκος
Reply
#6
Φρατντζέσκο κάτι κάνεις λάθος. Φορτώνω εδώ και 4 χρόνια διπλό 5.40μ, 67εκ φάρδος στην seawing χωρίς κανένα πρόβλημα ακόμη και με 7 μποφόρ αέρα.

Αν το αυτοκίνητο σου έχει πολύ κοντά τις μπάρες η μια με την άλλη δημιουργεί πρόβλημα όπως επίσης αν δεν δένεις το καγιάκ εμπρός πίσω.

Βάλε μια φωτογραφία πως το έχεις φορτωμένο να το δω.
Stelios
www.enjoy-crete.com
Outdoor activities in Crete
eshop: https://eshop.enjoy-crete.com
Reply
#7
καλησπερα στελιο τα 2 δικα μου ειναι το ενα φαρδος 88 και το αλο 72 οι μπαρες ειναι μακρια οι τριπες δεσιματος που εχει ειναι κατω απο το καυακ σε αυτα με αποτελεζμα να ειναι σχεδον αδυνατο το δεσιμο πρεπει να ανασικο8η το καυακ να μπουν οι ιμαντες αλα μετα ειναι μανικη στο δεσιμο αν εχεις καμια φωτο να δω σε εσενα πως κα8ετε αλα ειναι μικρο το πλατος σου γενικα στα 10 καυακ μονο σε 1 κα8οταν καλα
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)