Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Μπάρες Οροφής Handirack.
#11
(08-11-2013, 05:43 PM)john f link Wrote: ο ανθρωπος ηθελε να πουλησει για να βγαλει το μεροκαματο, δεν ειχε ομως τις βασεις που ειναι για το οχημα σου, αντι να σου πει ελα σε 2 μερες και να σε χασει απο πελατη , βαζει οτι υπαρχει και ο θεος βοηθος .....αυτο σαν απαντηση πως το βλεπεις;;;;;

Είναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ να μπούνε feet π.χ για opel corsa σε smart. Οι υποδοχές στα πλαινά του ουρανού ΔΕΝ  αλλάζουν ΜΟΝΟ απο μάρκα σε μάρκα,αλλά ακόμη και απο μοντέλο σε μοντέλο.Αποκλείω αυτό το ενδεχόμενο λοιπόν. Είναι γνωστό στους περισσότερους αυτό.
Reply
#12
(08-09-2013, 05:22 PM)chrisvek link Wrote: Τώρα πάλι StarSailor απο κριτικές που διάβασα,όι περισσότεροι  είναι ευχαριστημένοι,ΑΛΛΑ ο κατασκευαστής συνιστά την αφαίρεση όταν δεν χρησιμοποιούνται.Η ζέστη δημιουργεί διαστολή και ο ήλιος είναι ο χειρότερος εχθρός τους όπως είναι φυσικό.Επίσης το μπαλόνι απο όσο διάβασα είναι ξεχωριστό,και δεν είχα ακούσει η αλήθεια είναι για απώλεια αέρα. Όπως και να χει ευχαριστώ για το τιπ σου!

Προφανώς και τις έβγαζα από το αυτοκίνητο όταν δεν τις χρησιμοποιούσα. Κι εγώ δεν είχα ακούσει ποτέ από άλλον να χάνουν αέρα, έλα που η δικιά μου όμως έχανε. Και το μαγαζί απ όπου τις είχα πάρει το ίδιο έλεγε μέχρι που του την άφησα ένα απόγευμα και το διαπίστωσε και ο ίδιος.

Το ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν σε οποιοδήποτε σχεδόν αυτοκίνητο χωρίς να χρειάζεται κάτι έξτρα είναι ένα μεγάλο συν των handirack βέβαια. Απλά εμένα μάλλον μου είχε κάτσει ελαττωματικό κομμάτι.
Reply
#13
Quote:Το ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν σε οποιοδήποτε σχεδόν αυτοκίνητο χωρίς να χρειάζεται κάτι έξτρα είναι ένα μεγάλο συν των handirack βέβαια. Απλά εμένα μάλλον μου είχε κάτσει ελαττωματικό κομμάτι.

Αυτήν την εβδομάδα πρόκειται να τις χρησιμοποιήσω κάμποσο!Άρα...καλύτερη άποψη θα έχω σε περίπου 7 μέρες!
Reply
#14
Εγω τις χρησιμοποιώ πανω απο χρονο σε 350Ζ,μια χαρα ολα
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)