The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.17 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit




Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Κρίκοι Ρυμούλκησης
#1
Όπως έχει αναφερθεί στο παρελθόν,προτείνεται το δέσιμο τους σκάφους στους μπρος και πίσω κρίκους(ρυμούλκησης) του αυτοκινήτου.Εγώ καιρό τώρα(όπως τα περισσότερα μοντέλα) διαθέτω μόνο έναν κρίκο.Έτσι ψάχνω να βρω άλλον έναν για αγοράΠαραθέτω μια φωτογραφία για να γίνω πιο κατανοητός.Αν κάποιος έχει ιδέα που μπορώ να βρω θα ήταν χρήσιμος.Ευχαριστώ πολυ΄!


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply
#2
Ψάξε στο ebay, από εκεί είχα αγοράσει έναν για το παλιό μου αυτοκίνητο με 8 λίρες. Στα Αγγλικά λέγεται towing eye.
Stelios
www.enjoy-crete.com
Outdoor activities in Crete
eshop: https://eshop.enjoy-crete.com
Reply
#3
Ναι Στέλιο!Το κοίταξα στο ebay!Ξέρεις μήπως αν είναι standard για όλα τα αυτοκίνητα?
Reply
#4
Φυσικά όχι, το κάθε μοντέλο έχει το δικό του.

Καλό μεσημέρι
Stelios
www.enjoy-crete.com
Outdoor activities in Crete
eshop: https://eshop.enjoy-crete.com
Reply
#5
Εψαξες σε καμια μαντρα τρακαριζμενων αυτοκινητων ?
Reply
#6
(08-08-2013, 08:41 AM)papaxelas link Wrote: Εψαξες σε καμια μαντρα τρακαριζμενων αυτοκινητων ?

Σε μια κοντά σε μένα σήμερα το πρωι!Ο τύπος,ζήταγε λεφτά για έναν κρίκο που ποτέ δεν πλήρωσε!Και συγκεκειμένα ζήτησε 20€...Για κανένα λόγο!Μην μας πιάσουν και κορόιδα!
Reply
#7
Τελικά μιας και έπρεπε οπωσδήποτε να αγοράσω προχτές,βρήκα με ένα 10αρι.Μου έκοψε και 2 ευρώ,όταν παραπονέθηκα οτι είναι κάμποσα.Πράγματι μόνο σε μαγαζί με ανταλλακτικά της ίδιας μάρκας του αυτοκινήτου.
Reply
#8
Ειχα το ιδιο προβλημα,η λυση ηταν μια μεγαλη βιδα που κολησα εναν κρικο πολυ χοντρης αλυσιδας
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)