The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.18 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.18 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit




Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Πλευστικό βοήθημα
#21
Ανάμεσα σε αυτό: http://www.secumar.com/secumar/php/main....1&mnid=512
και to pro race: http://www.lalizas.gr/subcategory.php?selected_id=16.07
τελικά λέω να παραγγείλω το 1ο, έρχεται ελάχιστα πιο ακριβό αλλά φαίνεται λίγο καλύτερο σε ποιότητα.
Μόνο που θέλει 3-4 βδομάδες  να έρθει...
Reply
#22
Άγγελε το πρώτο μοιάζει πάρα πολύ με το δικό μου, φαίνεται λειτουργικό... Μέχρι νά'ρθει όμως???
Πάντα ψηλά μένει η κορφή άν 'ειν και χιονισμένη,
Τόν βράχο δέρνει η θάλασσα μα πάντα βράχος μένει..
Reply
#23
(07-31-2012, 05:23 AM)vitamin sea link Wrote: Άγγελε το πρώτο μοιάζει πάρα πολύ με το δικό μου, φαίνεται λειτουργικό... Μέχρι νά'ρθει όμως???

Μάνο μάλλον θα αρκεστώ στα ρηχά...!
Reply
#24
μηπως ξερει κανεις κανένα μαγαζι με σωσίβια στην θεσσαλονίκη;;;;(εκτος του hobbi)
ΚΑΓΙΑΚ ,ΣΚΙ ,ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΒΟΥΝΑ.

ΤΑ ΠΑΝΤΑ......
Reply
#25
φίλε εγω πήρα αυτό
http://www.surfcenter.gr/cms/index.php/e...gory_id=34
  έχω 105 κιλά και μου είναι άνετο ...ο γιος μου στα 55 του είναι άνετο(και κομψό!!)...  έχει ενα εκπληκτικό σύστημα να αυξομειώνει το μέγεθος του...
το φοράμε σε καθε βόλτα...  με sit on top ενα ταπεινο seastarII    ποτε δεν τουμπάραμε ή δεν πέσαμε σε φουρτούνα για να το δοκιμάσουμε αλλα γενικά φαίνεται αξιόπιστο  (θεωρώ οτι και ο Κατσαρεας δεν θα πουλούσε σκουπίδια....)  τώρα που το γράφω να κανω δοκιμές με το σωσίβιο... κολύμπι ανέβασμα στο κανό κλπ
Reply
#26
seastar ii εεε;;;.Εγω έχω το τελευταιο μοντελο της εταιρείας seastar το seastar x.Εχει κανενα αλλο μαγαζι για να ψαξω λίγο;;
ΚΑΓΙΑΚ ,ΣΚΙ ,ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΒΟΥΝΑ.

ΤΑ ΠΑΝΤΑ......
Reply
#27
εισαι θεσ/νικη? 

εχει τον Πετριδη στο κεντρο (καρολου ντηλ)
και  το μαγαζι που πηρα το κανο διπλα στο κοσμος...δεσ σχετικη δημοσιευση μου  ......

Reply
#28
Σήμερα παρέλαβα και τα δικά μου, τελικά πήρα τα lalizas race και race pro από Αθήνα, τα secumar είχαν πολλά μεταφορικά. Φαίνονται πολύ ποιοτικά εκ πρώτης όψεως.


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply
#29
Καλά φαίνονται Άγγελε, με τσι υγείες σας και αχρείαστα να΄ναι!!!
Πάντα ψηλά μένει η κορφή άν 'ειν και χιονισμένη,
Τόν βράχο δέρνει η θάλασσα μα πάντα βράχος μένει..
Reply
#30
(08-08-2012, 06:22 AM)vitamin sea link Wrote: Καλά φαίνονται Άγγελε, με τσι υγείες σας και αχρείαστα να΄ναι!!!
Μια και είπες  «αχρείαστα»,  η μόνιμη χρησιμότητα του  PFD  είναι η τέλεια μόνωση και από τις ηλιακές ακτίνες και από τον κρύο.  Επειδή μάλιστα επιτρέπει στον αέρα να κυκλοφορεί και να ανανεώνεται,  προσφέρει αίσθηση δροσιάς εφάμιλλη της σκιάς των δέντρων !
Συχνά βγαίνω στις παραλίες για καφέ και το φοράω με λυμένους τους ιμάντες και το φερμουάρ,  ακριβώς σαν ριχτό γιλέκο.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)