Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Νέα μέλη
#31
Επειδή το θέμα έχει πολύ ενδιαφέρον και θέλω να το επεκτείνουμε πήρα την πρωτοβουλία να ανοίξω ένα νέο θέμα για να συνεχίσουμε εδώ:

http://www.sea-kayak.gr/index.php/topic,300.0.html
Reply
#32
Σπυρος απο Γιαννενα και ασχολουμαι 9 μηνες με το καγιακ...
ΚΑΓΙΑΚ ,ΣΚΙ ,ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΒΟΥΝΑ.

ΤΑ ΠΑΝΤΑ......
Reply
#33
Γεια σας και από εμένα !!! Καλώς σας βρήκα! Στέφανος από Χαλκίδα! Big Grin  ...ξεκίνησα από διπλό sit on top και προσφάτως έκανα το μεγάλο βήμα .. perception essence 14 ... ελπίζω να κάνονίσουμε καμία βόλτα Εύβοια!!!
Reply
#34
Με λένε Γιώργο και οργανώνω
διαδρομές στο Αιγαίο.
Μένω στην Αθήνα και συνήθως
βγαίνω στην Αττική.
Κάνω συχνά ταξίδια σε νέους προορισμούς από Πειραιά, Λαύριο αλλά και οδικώς.
Εισάγω σκάφη και εξοπλισμό επιλογής μου.
Ψάχνω μόνιμα για παρέα Wink
Reply
#35
Καλησπερα,με λενε Ελπιδοφορο και ανακαλυψα τυχαια το φορουμ ψαχνοντας σε On line καταστηματα για αγορα καγιακ.Ενα φουσκωτο παιχνιδι-καγιακ εχω και θελω να αγορασω ενα κανονικο
Reply
#36
καλώς όρισες στην παρέα μας και καλό κουπί.Με το καγιακ θα έχεις πολλές ευχάριστες στιγμές. Big Grin
ΚΑΓΙΑΚ ,ΣΚΙ ,ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΒΟΥΝΑ.

ΤΑ ΠΑΝΤΑ......
Reply
#37
Καλησπέρα, καλώς σας βρήκα!

Όνομάζομαι Φάνης, έχω ελάχιστη εμπειρία με το αντικείμενο, το βρίσκω όμως πολύ ωραία δραστηριότητα και θα ψαχτώ σύντομα για κάποια σχολή (αν υπάρχει, δεν ξέρω...  Smile )

Καλές και όμορφες διαδρομές σε όλους!
Reply
#38
Καλησπέρα σας και καλό μήνα! Καλώς σας βρήκα! Smile

Δεν έχω σταματήσει να διαβάζω όλες αυτές τις συζητήσεις και τα πραγματικά πολύ ενδιαφέροντα που μπορεί κανείς να βρει εδώ στο forum! Σήμερα, τρεις μέρες μετά την εγγραφή μου ;D , θυμήθηκα τους τρόπους μου και πήρα μια ανάσα να συστηθώ!

Με λένε Δημήτρη λοιπόν και μένω στον Πειραιά. Δεν ξέρω τόσα πολλά γύρω από το καγιάκ (σκάφος κουπιά αυτά) μιας και δεν έχω ασχοληθεί τόσο πολύ με αυτό πέρα από το να νοικιάσω κάμποσες φορές σε κάποια παραλία κτλ. Άντε να βάλουμε και τη φορά εκείνη στη Γλύφα Φθιώτιδας που ένα απόγευμα πήρα ένα κανό για να φτάσω 20 λεπτά μετά σε μια κοντινή παραλία. Χρειάστηκα 4,5 ώρες κουπί να γυρίσω γιατί το ρεύμα ήταν πολύ ισχυρό και προφανώς ..... αντίθετο (νόμος του Μέρφυ) προς το δρόμο της επιστροφής.  ;D ;D ;D .

Είναι μία ασχολία που την είχα πάντοτε στο μυαλό μου και οι συνθήκες ωρίμασαν ώστε να μπορέσω επιτέλους να ασχοληθώ μαζί της και αυτή μαζί μου. Δεν το κρύβω ότι ελπίζω και στη δική σας βοήθεια ως έμπειροι, για την επιλογή του καγιάκ μου το οποίο αν όλα πάνε καλά θα το αποκτήσω το συντομότερο.

Αυτά τα ολίγα! Καλή συνέχεια σε όλους!
Δημήτρης
Reply
#39
καλησπερα ειμαι ο φραντσεσκος ιταλος απο capri  και διαμενω και εργαζομαι στην πατρα. 2 μηνες στο sea kayak με perception horizon κανω με την συντροφο μου ελπιζω να το ευχαριστι8ουμε και να κανουμε και ποιο μακρια ταχιδακια προς το παρων μικρες βολτες αρκετα εξω στην παραλια
Reply
#40
Γεια σας απο την Θεσσαλονίκη,

Ξεκίνησα να ψάχνω για ενα οικογενειακό κανο και επειδη σε οτι ψάχνω παντα κοιταω και για forum επεσα επάνω στο sea-kayak.
Είμαι ιδιοκτητης και διαχειριστής καποιου αλλου φορουμ που εχει σχεση με την ενέργεια και το περιβάλλον αλλά και δυνατό μελος σε ενα ακόμη που εχει σχεση με αυτοκίνητο.

Με λένε Γιώργο.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)