Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Νεο Newbie Sea Kayak Ψάχνει.
#41
Quote:stelios: Για να σε κάνω να χαρείς λίγο, και να επιτρεπόταν το ψάρεμα δεν θα έπιανες και πολλά ...

Άμα συνεχίσει η κρίση, πολύ σύντομα λόγω κόστους, θα ψαρεύουν μόνο όσοι μπορούν να το κάνουν με κουπιά ή με πανιά ή χωρίς βάρκα από την ξηρά.
Reply
#42
(07-24-2012, 04:40 PM)GL link Wrote:
Quote:stelios: Για να σε κάνω να χαρείς λίγο, και να επιτρεπόταν το ψάρεμα δεν θα έπιανες και πολλά ...

Άμα συνεχίσει η κρίση, πολύ σύντομα λόγω κόστους, θα ψαρεύουν μόνο όσοι μπορούν να το κάνουν με κουπιά ή με πανιά ή χωρίς βάρκα από την ξηρά.
like  χι χι 
κρυφός πόθος...να απαγορευτεί το ψάρεμα όταν γίνετε χρήση ειδικών μηχανών - τεχνολογιών (μηχανές, radar ψαριών, gps, special μηχανισμοί κλπ....)
Reply
#43
(07-24-2012, 05:09 PM)mike1962 link Wrote: κρυφός πόθος...να απαγορευτεί το ψάρεμα όταν γίνετε χρήση ειδικών μηχανών - τεχνολογιών (μηχανές, radar ψαριών, gps, special μηχανισμοί κλπ....)

(Offtopic) Αυτό θα ήταν τέλειο. Ακόμα να απαγορευτεί το κυνήγι όταν γίνεται χρήση πυρίτιδας. Εκεί θα δείξει ποιός είναι μάγκας, με τις σφεντόνες και τα βέλη και όχι με τα οπλοπολυβόλα που χρησιμοποιούν και το παίζουν και φυσιολάτρες. 8) (τέλος Offtopic)
Reply
#44
Quote:Vangos, όταν θα έχεις κάνει αρκετές βόλτες με το νέο σου καγιάκ, πάρε με τηλέφωνο να έρθω στο Γύθειο. Θα ήθελα να το δοκιμάσω. Θα φέρω και το δικό μου καγιάκ για να το δοκιμάσεις εσύ.

Φίλε GL χαίρομαι πολύ για την πρόταση σου αλλά το Σ/Κ θα φύγω για Αθήνα πάλι καθώς τελειώνη η άδεια μου. Όμως την εβδομάδα του 15Αυγουστου θα είμαι πάλι κάτω στα πάτρια εδάφη. Ισως να είναι η ιδανική περίοδος να συναντηθούμε.... Big Grin

Θα έχεις χρόνο τότε ή θα αρμενίζεις σε άλλες ακτές εκτός Μοριά?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)