The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.17 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Sea-kayak.gr Forums
2η συναντηση μελων φορουμ---Αγ.Κωνσταντινος-Λιχαδονησια - Printable Version

+- Sea-kayak.gr Forums (https://www.sea-kayak.gr)
+-- Forum: Συζητήσεις (https://www.sea-kayak.gr/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Ταξίδια (https://www.sea-kayak.gr/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Thread: 2η συναντηση μελων φορουμ---Αγ.Κωνσταντινος-Λιχαδονησια (/showthread.php?tid=120)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8


Απ: 2η συναντηση μελων φορουμ---Αγ.Κωνσταντινος-Λιχαδονησια - hakem Chalkidiki - 06-20-2012

Ευχαριστώ παιδιά για τις προτάσεις, δεν χρειάζομαι περισσότερες παρενέσεις, ΘΑ ΕΡΘΩ!

Το "θέμα" μου δεν ήταν τόσο ο δρόμος όσο η παρέα στον δρόμο αλλά και να ξςσηκώσω και κανέναν άλλον από βόρεια που από ότι βλέπω δεν είμαστε πολλοί!
Όσο για την παρέα στον δρόμο μάλλον λύθηκε αφού θα έρθει και η φίλη μου με το kayak της.

Όσον αφορά την μεταφορά έχω σχάρα και τους απαραίτητους ιμάντες αλλά και μία βάση thule και γενικά τα έχω μεταφέρει πολλέςς φορές και δεν έχω πρόβλημα.




Απ: 2η συναντηση μελων φορουμ---Αγ.Κωνσταντινος-Λιχαδονησια - Pai Mei - 06-20-2012

Xαίρομαι που η παρέα μεγαλώνει, με εκπροσώπηση και από την Β. Ελλάδα!

Hakem θα χαρούμε να κωπηλατήσουμε παρέα.




Απ: 2η συναντηση μελων φορουμ---Αγ.Κωνσταντινος-Λιχαδονησια - Random - 06-23-2012

Latest update

1.Random
2. Beck
3.Pai Mei
4. Iωνας Κωνσταντινου
5.GiorgosK
6.Davelis
7.hakem


Απ: 2η συναντηση μελων φορουμ---Αγ.Κωνσταντινος-Λιχαδονησια - stelios - 06-23-2012

Φιρί φιρί το πάτε να ανέβω και εγώ Smile


Απ: 2η συναντηση μελων φορουμ---Αγ.Κωνσταντινος-Λιχαδονησια - Pai Mei - 06-25-2012

(06-23-2012, 04:22 PM)stelios link Wrote: Φιρί φιρί το πάτε να ανέβω και εγώ Smile

Να ανέβεις, πάρε τη σύζυγο και ελάτε.

Παραλαβή από λιμάνι, φιλοξενία κ.λπ, άφησέ τα πάνω μας.


Απ: 2η συναντηση μελων φορουμ---Αγ.Κωνσταντινος-Λιχαδονησια - stelios - 06-25-2012

Υπάρχει εκπροσώπηση πλέον και από νότια  Big Grin
Θα αγγαρέψω κάποιον να με πάρει από το λιμάνι. Ευχαριστώ για την φιλοξενία Άγγελε.

Το καράβι από Ηράκλειο φτάνει Πειραιά περίπου στις 6 το πολύ 6:30, προλαβαίνουμε να είμαστε στην εκκίνηση 9:30 ή χρειάζεται να έρθω από την προηγούμενη; Κυριακή βράδυ αν δεν προλάβω το καράβι στις 9:30 επιστρέφω με ημερήσιο την επομένη.

Latest update

1.Random
2. Beck
3.Pai Mei
4. Iωνας Κωνσταντινου
5.GiorgosK
6.Davelis
7.hakem
8. Stelios

ΥΓ: Η γυναίκα μου δεν μπορεί να έρθει λόγω εγκυμοσύνης  Wink


Απ: 2η συναντηση μελων φορουμ---Αγ.Κωνσταντινος-Λιχαδονησια - Pai Mei - 06-25-2012

Kατ' αρχάς συγχαρητήρια για το χαρμόσυνο νέο του ΥΓ, εύχομαι ό,τι καλύτερο και όλα να πάνε άψογα! Big Grin

Ως προς τα διαδικαστικά, το ιδεατό θα ήταν να έρθεις από Παρασκευή για να είμαστε πιο άνετοι, αλλά και Σάββατο ξημερώματα να έρθεις δεν υπάρχει πρόβλημα, θα το μοντάρουμε με τον Random ώστε ένας από τους δυο μας να έρθει να σε πάρει.

Αυτοκίνητο δεν υπάρχει λόγος να ανεβάσεις, φέρε μόνο αν μπορείς τα πέλματα για τις μπάρες, να το φορτώσουμε σε ένα από τα δικά μας.

Για την Κυριακή θα το προγραμματίσουμε έτσι ώστε να προλάβουμε το βαπόρι των 2130.


Απ: 2η συναντηση μελων φορουμ---Αγ.Κωνσταντινος-Λιχαδονησια - stelios - 06-25-2012

Θα κοιτάξω να δω αν έχει ημερήσιο την Παρασκευή ώστε να έρθω με αυτό.

Ευχαριστώ για τις ευχές.


Απ: 2η συναντηση μελων φορουμ---Αγ.Κωνσταντινος-Λιχαδονησια - giorgos ark - 06-25-2012

γεια σας, είμαι νέος στην παρέα σας και χάρηκα που σας βρήκα.
σκέφτομαι να έρθω και εγώ αλλά επειδή και εμένα η γυναίκα μου είναι έγκυος πρέπει να βρω κάποιον φίλο να με συνοδεύσει μιας και το κανό μου είναι διπλό

έχουμε μέρες ακόμα κάποιον θα ψήσω..!!



Απ: 2η συναντηση μελων φορουμ---Αγ.Κωνσταντινος-Λιχαδονησια - vangelis - 06-26-2012

Θέλω και εγώ να συμμετέχω πιθανόν και με κάποιον άλλο στο διπλό μου αλλά είναι πολύ νωρίς ακόμα , για εμένα, για να μπορέσω να κανονίσω και να δεσμέυσω και άλλον.  :-\